Limanovia lepsza od rezerw Wisły

Podopieczni trenera Macieja Musiała zmierzyli się dzisiaj z Limanovią Limanowa na boisku ze sztuczną nawierzchnią w ośrodku treningowym Białej Gwiazdy.
Drużyna prowadzona przez trenera Musiała przygotowuje się do wiosennych rozgrywek III ligi, dziś jej formę sprawdziła II ligowa Limanovia. I to właśnie zespół występujący na co dzień w wyższej klasie rozgrywkowej odniósł pewne zwycięstwo. Mecz, prowadzony w dobrym tempie mimo złych warunków atmosferycznych, oglądał cały sztab szkoleniowy Wisły z trenerem Franciszkiem Smudą na czele. Szkoleniowcy mieli możliwość przyjrzeć się nie tylko piłkarzom występującym z białą gwiazdą na piersi, ale także Zapolskiemu, który jest wypożyczony z Krakowa do Limanowej. „W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ze wskazaniem na Wisłę. Jednak nie byliśmy w stanie wykorzystać sytuacji, które stworzyliśmy. To niestety jest naszą bolączką. Druga połowa to dwie szybko stracone bramki, przy naszej biernej postawie, dlatego należy stwierdzić, że wygrana Limanovii była w pełni zasłużona” – powiedział po meczu Maciej Musiał. Wisła II Kraków – Limanovia Szubryt Limanowa 0:3 (0:1) 0:1 Skiba 38' 0:2 Pietras 48' 0:3 Pietras 65' Wisła II Kraków: Mateusz Zając – Kolanko (Bartosz 46’), Żemło, Bierzało (Kujawa 46’), Furtak (Szywacz 46’) – Ferens (Marszalik 46’), Gulczyński, Mordec (Lech 46’), Kuczak (Kościelniak 46), Testowany (Handzlik 60’) – Zając (Kamiński 46’). Limanovia Szubryt I połowa: Sotnicki – Komorek, Garzeł , Ruchałowski, Niechciał, Pyciak, Skiba, Downar- Zapolski, Serafin, Pietras, Kmiecik Limanovia Szubryt II połowa: Bieda – Bieda – Ruchałowski, Czajka, Garzeł, Niechciał, Pyciak, Sadio, Skina, Tokarz, Pietras, Pietrzak Fot. Adam Koprowski Źródło: www.wisla.krakow.pl Dotychczasowe sparingi Limanovii: 25 styczeń  (Kraków): Garbarnia Kraków (II lig) – Limanovia 3:1 (gol dla Limanovii: Downar-Zapolski). 01 luty (Kraków): Limanovia – Kolejarz Stróże (I liga) 3:1 (Garzeł, Majcher, Downar-Zapolski). 05 luty (Dębica): Limanovia – Stal Stalowa Wola (II liga) 0:1 08 luty (Myślenice): Dalin Myślenice – Limanovia 1:3 (Pyciak, Downar-Zapolski, Tokarz). Następny sparing Limanovia rozegra w najbliższą sobotę (15 luty) w Dębicy z pierwszoligową Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.