II Zimowy Turniej piłki koszykowej o Puchar Dyrektora I LO w Limanowej

II Zimowy Turniej piłki koszykowej o Puchar Dyrektora I LO w Limanowej odbył się w dniu 7.02.2014 r. na hali sportowej przy I LO w Limanowej. Organizatorem zawodów było I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej, ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy SZS Limanowa. Głównym inicjatorem i opiekunem Zimowego Turnieju piłki koszykowej dziewcząt dla szkół gimnazjalnych była Pani mgr Krystyna Wójtowicz. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów – 40 uczestniczek. Gimnazjum nr 3 w Limanowej I , Gimnazjum nr 3 w Limanowej II, Gimnazjum w Laskowej, Gimnazjum w Tymbarku, Gimnazjum w Mordarce, W wyniku odprawy z opiekunami ustalono kolejność rozgrywania meczy systemem „każdy z każdym”. Wyniki poszczególnych spotkań. G. Tymbark - G. Mordarka 2 ; 14 G 3 Limanowa I - G. Laskowa 5 ; 8 G. 3 Limanowa II - G. Tymbark 6 ; 8 G. Mordarka - G 3 Limanowa I 18 ; 9 G. Laskowa - G. 3 Limanowa II 4 ; 8 G. Tymbark - G 3 Limanowa I 4 ; 10 G. Mordarka - G. Laskowa 13 ; 1 G. 3 Limanowa II - G 3 Limanowa I 4 ; 10 G. Laskowa `- G. Tymbark 0 ; 3 G. Mordarka - G. 3 Limanowa II 16 ; 8 Klasyfikacja końcowa I miejsce Gimnazjum Mordarka II miejsce Gimnazjum 3 Limanowa I III miejsce Gimnazjum Tymbark IV miejsce Gimnazjum 3 Limanowa II V miejsce Gimnazjum Laskowa Puchar Dyrektora I LO Limanowa Pani mgr Anny Mruk zdobyła reprezentacja Gimnazjum z Mordarki w składzie: Natalia Sławek, Ilona Janczyk, Patrycja Florek, Marcelina Biedroń, Angelika piszczek, Monika Kubacka, Karolina Wojtas, Ewelina Kaim, Kinga Zelek Opiekunem drużyny jest Pani mgr Magdalena Kindlik. Pod okiem Pani Dyrektor I LO Limanowa Anny Mruk w przerwie turnieju zostały rozlosowane nagrody dla wszystkich uczestniczek, którym nie zabrakło upominków. Podczas spotkania sędziowie uważnie obserwowali grę każdej z zawodniczek dzięki czemu wyłoniona została najlepsza zawodniczka turnieju. Została nią Natalia Sławek , grająca w drużynie G. Mordarka. Źródło: www.mos.limanowa.pl