Juniorzy Limanovii zagrali sparing ze Zniczem Pruszków

W meczu sparingowym podczas obozu przygotowawczego w Warszawie drużyna juniorów starszych Limanovii zmierzyła się z drużyną Znicza Pruszków. Znicz Pruszków - Limanovia Elektrical MOS PL 3:0 (0:0). Limanovia: Wilk - Trojański, Mąka, Mordarski, Kuzak - Piaskowy - Odziomek,   Kowalczyk, Król, Golonka - Kożuch. Grali także: Śmierciak, Pustelnik, Smoleń, Pałka, Dębski, Wójtowicz, Florek. W pierwszym meczu sparingowym podczas obozu w Warszawie drużyna juniorów starszych Limanovii zmierzyła się z występującej w Mazowieckiej Lidze Juniorów drużynie Znicza Pruszków. Początek pierwszej połowy przebiegał na wzajemnym badaniu sił. Po upływie kilkunastu minut drużyna Znicza kilkakrotnie próbowała zaskoczyć obronę drużyny z Limanowej posyłając prostopadłe podania na napastników,jednak wysoko ustawiony bramkarz Wilk radził sobie z nimi bez problemu. Próby ataków Limanovii zostawały rozbijane przez defensywę Znicza bądź były niedokładne. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 0:0 co w najlepszy sposób odzwierciedlało wydarzenia na boisku. Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia. Strata w środku pola, do zagranej piłki dochodzi napastnik gospodarzy, mija dwóch spóźnionych obrońców i bramkarza ze spokojem trafiając do siatki. Limanovia po stracie gola zaczęła coraz śmielej atakować czego efektem było kilka sytuacji w polu karnym Znicza jednak brakowało zdecydowania by skierować piłkę do bramki. W kolejnym fragmencie gra się wyrównała niestety to pruszkowianie zdobyli drugą bramkę po rzucie rożnym. Drużyna z Limanowej najlepszą okazję miała gdy płaski strzał Kowalczyka tuż przy słupku świetnie sparował bramkarz Znicza. W samej końcówce po kolejnym rzucie rożnym zawodnik gospodarzy z najbliższej odległości głową wpakował piłkę do bramki ustalając wynik spotkania na 3:0 dla drużyny Znicza Pruszków. Kolejny sparing już w sobotę w Warszawie kiedy to przy ulicy Konwiktorskiej Limanovia zmierzy się z drużyną Polonii. Źródło: limanoviajuniorzy.futbolowo.pl