Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu

W dniach 19-22 grudnia br. Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców na basenie 25 m. Wśród prawie 500 uczestników nie zabrakło Wioletty Orczykowskiej, która wystartowała na 100, 200, 400 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem motylkowym. Pomimo niedyspozycji zdrowotnej Wiola pierwszego dnia zawodów zajęła 31 miejsce na 100 m dowolnym,a drugiego dnia na 50 m stylem motylkowym zajęła 41 miejsce. Kolejnego dnia zawodniczka w porannych kwalifikacjach  na 400 m st.dowolnym   zakwalifikowała się do finału  z czasem 4'19 '09. Płynąc w popołudniowym wyścigu finałowym Wioletta  poprawiła  poranny czas 4'18'17 'który dał jej  8 miejsce.  Ostatniego dnia zawodów Wiola poranne kwalifikacje na 200 m dowolnym  zakończyła na drugiej lokacie z czasem 2'01;80. Popołudniowy wyścig finałowy na 200 m stylu dowolnym był bardzo zacięty. Zawodniczka Klubu Limanowa Swim ostatecznie zajęła 5 miejsce z nowym  rekordem życiowym 2'00'77. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  i nowych rekordów życiowych dla wszystkich zawodników KLUBU LIMAMOWA -SWIM. http://www.rawszczyzna.mosir.ostrowiec.pl/live/2013_zmps/index.html        LINK DO WYNIKÓW http://omegatiming.pl/zawody/zimowe-mistrzostwa-polski-seniorow-i-mlodziezowcow-w-plywaniu Zdjęcie: archiwum Klubu Limanowa Swim Źródło: www.limanowa-swim.pl