Sukces Kingi Kosmal w II Grand Prix Kadetów

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2013 roku w Brzegu Dolnym rozegrano II Grand Prix Polski Kadetów. W turnieju wzięło udział trzech zawodników z klubu UKS Płomień: Kinga Kosmal rozstawiona z nr 11. W turnieju głównym po bardzo dobrej grze pokonała  Sandrę Kozioł 4-0, następnie Agatę Szczukę 4-3, oraz  Wiktorię Szymur 4-1. Od Kingi w półfinale lepsza okazała się Julia Slązak 1-4, która została zwyciężczynią turnieju. Jest to wieki sukces zawodniczki Płomienia. Kinga zajęła ostatecznie miejsce 3-4, wraz z Anną Węgrzyn zdobywając 140 punktów w klasyfikacji końcowej. Z bardzo dobrej strony pokazał się również Bartosz Sułkowski, który zdobywając 80 pkt. uplasował się na pozycji  21-24. Jest to bardzo dobra lokata , gdyż w zawodach brali udział najlepsi zawodnicy w Polsce. Bartosz ma dopiero 11 lat. W turnieju brała udział również  Kinga Chyl, która zakończyła swój udział w turnieju na miejscu 65-86. Jest to największy sukces Płomienia w tego typu imprezie. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! Źródło: plomienlimanowa.pl