Filip Papież z KS Spektrum zagrał na szczeblu ogólnopolskim...

W dniach 8-9 czerwca br. na hali sportowej Zespołu Szkół nr 115 w Warszawie odbył się Ogólnopolski finał Turnieju Mini Olympic Games i Pucharu PKOl. Gminę Słopnice w turnieju reprezentował Filip Papież zawodnik Klubu Sportowego Spektrum ze Słopnic. Tenisista zaprezentował wysoki poziom i w ogólnej klasyfikacji wywalczył miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników.
W Turnieju Mini Olympic Games o pierwsze miejsce walczyło 32 zawodników z całej Polski wśród nich tenisista KS Spektrum Filip Papież.Nasz zawodnik  bardzo dobrzy zaprezentował swoje umiejętności sportowe i zdobył  dla Gminy Słopnice 5 miejsce.
W rozgrywkach o Puchar PKOl tenisista miał trochę mniej szczęścia i w ogólnej klasyfikacji zdobył 11  miejsce.

Wyniki naszych reprezantantów i zdjęcia z turnieju: Turnieju Mini Olympic Games

Chłopcy: 2. SUŁKOWSKI Bartosz - UKS PŁOMIEŃ Limanowa 5.-8. ZĘBALA Mateusz - KS BRONOWIANKA Kraków 5.-8. PAPIEŻ Filip - KS SPEKTRUM Słopnice 21.-24. KOŁOS Arkadiusz - UKS ROKICIE SzczytnikiDziewczęta: 5-8. GARB Aleksandra - KS GORCE Nowy Targ 11.-12. GĄDEK Natalia - UKS ROKICIE Szczytniki 18. KOZIOŁ Zuzanna - LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów 19.-20. KOWALCZYK Zuzanna - KS GORCE Nowy Targ 21.-24. GACH Klaudia - KS GORCE Nowy Targ 29.-31. PYTEL Aleksandra - UKS ZIELONKA BrzeskoPucharu PKOlChłopcy: 2. SUŁKOWSKI Bartosz - UKS PŁOMIEŃ Limanowa 5.-8. ZĘBALA Mateusz - KS BRONOWIANKA Kraków 11.-12. PAPIEŻ Filip - KS SPEKTRUM Słopnice  Dziewczęta: 9. GARB Aleksandra - KS GORCE Nowy Targ 13.-16. GĄDEK Natalia - UKS ROKICIE Szczytniki