Jan Skrzekut Kandydat PiS na Wójta Gminy Limanowa

  

Od urodzenia jestem mieszkańcem Gminy Limanowa. To moje ukochane miejsce na ziemi. Jestem żonaty i mam 3 dzieci, bliźniaczki uczęszczają do Szkoły Podstawowej a starszy syn do Technikum. Dzięki Państwa głosom,godność radnego objąłem mając 29 lat. Byłem radnym niezależnym od władzy, który we wszystkich sporach stawał po stronie mieszkańców. Zawsze dotrzymywałem i nadal dotrzymuję słowa.

 12 lat pracy społecznej podczas wykonywania funkcji radnego pozwoliło mi dobrze poznać problemy i troski mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Obecnie jestem Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej (Mechanik). Od wielu lat pracuję z młodzieżą.

Zdobyta wiedza i doświadczenie dają mi odwagę do zwrócenia się z prośbą o Państwa głos poparcia w najbliższych wyborach Samorządowych w ubieganiu się ostanowisko Wójta Gminy Limanowa.

Moim zdaniem Wójt powinien być osobą, która zawsze ma czas dla mieszkańców. Jest do ich dyspozycji, potrafi wsłuchać się w ich problemy i bolączkioraz umie rozwiązywać trudne zagadnienia i konflikty.

Uważam, że tak duża gmina powinna być liderem w zakresie prowadzonych inwestycji i pozyskiwania środków zewnętrznych. Jeżeli nadal będziemy rozwiązywać problemy związane z drogami, kanalizacją i wodociągami w takim tempie jak dotychczas, to zabraknie dziesiątek lat na realizację przedsięwzięć niezbędnych do godnego życia na miarę 21 wieku.

Mieszkańcy Gminy,choć niezwykle pracowici i przedsiębiorczy, nie mają jednak do tej pory wystarczającej pomocy i wsparcia ze strony swoich władz. Ja postaram się ten stan rzeczy zmienić. Będę wspierał wszystkie instytucje i organizacje w których są zaangażowani aktywni ludzie. Przykładem może być aktywność Nauczycieli, Strażaków, KGW, Klubów sportowych oraz stowarzyszeń kulturalno – oświatowych. Organizacje te nieraz nie mogą doczekać się nawet niewielkiego symbolicznego wsparcia.

Skorzystajmy z szansy jaką dają nam wybory samorządowe. Zmieńmy władzę na skuteczną i jednocześnie bardziej przyjazną ludziom. Oddaję się do Państwa dyspozycji i jestem przekonany, że wspólnie zrealizujemy cel, którym będzie nowa i  lepsza Gmina Limanowa!

Państwa głosy, oddane w ostatnich wyborach parlamentarnych, pozwoliły odbudować powagę i prestiż naszej Ojczyzny. Sprawiły, że poczuliśmy się dumni z tego, że jesteśmy Polakami.

Odwaga, jaką wówczas wykazało się społeczeństwo, przyniosła nam wszystkim konkretne korzyści w zakresie zwiększonych dochodów i podniesienia poziomu życia.Takiej samej odwagi istanowczości potrzebujemy wszyscy 21 Października.

Jestem pewny, że decydując się na oddanie głosu na mój program oraz kandydatów na radnych z listy Prawa i Sprawiedliwości nie zawiedziecie się Państwo!

 

 

 Jan Skrzekut

Kandydat na Wójta Gminy Limanowa

Tagi: ,